Zamknij

Bysław 100 lat temu: spotkanie przyjaciół szkoły FOTO

13:32, 26.02.2020 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Tym razem szkoła przeniosła się do 1920 roku, do karczmy Jana Talarowskiego. Tam bysławianie „przy arbałcie” rozmawiali o niedawno odzyskanej niepodległości. Był też miniwykład i patriotyczne pieśni. Na finał imprezy przybyli otrzymali okolicznościowe prezenty.

Ta impreza jest już dobrze znana wśród lokalnej społeczności. Tegoroczne spotkanie „Przyjaciół Szkoły” w Bysławiu miało jednak wyjątkową oprawę, połączone było bowiem z wieczornicą „Bysław – 100 lat od odzyskania niepodległości”.

Tradycyjnie gościmy was, naszych przyjaciół, pieczonymi jabłkami. Życzę wam smacznego. Dziękuję za to, że jesteście i wspieracie przeróżne działania i inicjatywy szkoły. Na co dzień czujemy wasze wsparcie

– witał zgromadzonych w piątkowy (21 lutego) wieczór dyrektor szkoły Roman Chmara.

Uczniowie wraz z gronem pedagogicznym stanęli na wysokości zadania i wspólnie przygotowali rozbudowany program artystyczny. Pieczone jabłka były z kolei zasługą podopiecznych Katarzyny Mrozik.

O wszystkich szczegółach imprezy dowiesz się jedynie z najnowszego "Tygodnika Tucholskiego". Mamy też dla Was galerię – fotki znajdziecie poniżej.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz