Zamknij

Tuchola: Ludzie z fantazją przejęli TOK! Wizard Games II FOTO

19:03, 07.03.2020 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Szturmowiec, Iron Man, Alicja w Krainie Czarów i wiele innych postaci pojawiło się dzisiaj (7 marca) w Tucholskim Ośrodku Kultury. Drugie Wizard Games stało się faktem!

Wizard Games II czyli prawdziwy konwent fantastyki w samej Tucholi. Podobne imprezy odbywają się na przykład w Bydgoszczy czy Poznaniu. Oczywiście wydarzanie, które miało miejsce w naszym mieście, organizowane jest na zupełnie inną skalę, bez chociażby finansowego wsparcia wielkich (praktycznie jakichkolwiek) sponsorów. 

Ale osoby zaangażowane w Wizard Games udowodniły, że własnym sumptem, także można zaoferować kawał dobrej rozrywki. Gości przywitał prelekcją Marcin Drewek, który wraz z Agnieszką Joppek są głównymi sprawcami konwentu. Podczas Wizard Games ogromnym zainteresowaniem cieszyły się games roomy. I to nie tylko ten z grami typu play station czy nintendo. Wiele młodych ludzi zasiadło do stołów, aby całkowicie zanurzyć się w rozgrywki na planszach czy w gry karciane. Wiele ciekawych informacji na temat fantastyki i cosplayu można było dowiedzieć się od gości z Chojnic - członków fundacji Liga Superbohaterów. W TOK-u pojawili się w tym roku ponadto... średniowieczni wojowie!

Dużo więcej o samym Wizard Games napiszemy w kolejnym "Tygodniku Tucholskim". Już teraz możecie zobaczyć (poniżej) fotogalerię z tego wydarzenia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz