Zamknij

Promocja "Tucholskich malarzy" ZDJĘCIA

14:29, 20.07.2020 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

W piątek (17 lipca) w Książnicy Tucholskiej odbyła się promocji najnowszego albumu wydanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną – "Tucholscy malarze".

Z uwagi na reżim sanitarny w spotkaniu mogła wziąć udział tylko ograniczona liczba osób. Wszystkich zebranych przywitała dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tucholi im. Aleksandra Janty-Połczyńskiego – Hanna Szramka. O albumie mówiła tak:

Jest to książka prezentująca 29 sylwetek mieszkańców miasta i gminy Tuchola, zajmujących się twórczością malarską. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że to nie wszyscy, którzy malują, ale są tu z pewnością ci, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie oraz ci, którzy odeszli od nas na zawsze, a których zapomnieć nie chcemy.

Książka jest już dostępna w bibliotece, można ją tam zakupić.

Więcej o albumie i samym dniu promocji napiszemy w "Tygodniku Tucholskim", który ukaże się 30 lipca. Podczas spotkania głos zabrał m.in. Mariusz MaRu Reszczyńskich, jeden z malarzy, który miał sporo uwag do najnowszego wydawnictwa. Wielu artystów dziękowało za stworzenie albumu i możliwość zaprezentowania swoich prac.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz